טיפ השבוע

אוכלת בשביל שניים.

גיליתי שאני בהריון, איזה אושר!!!

התרגשות מלווה בבכי של אושר.

זה מה שעבר עליי באותו רגע שגיליתי שאני בהריון.

בהריון הראשון שלי עם רוי, עוד לפני שגיליתי, הרגשתי שונה, משהו בי לא היה אותו דבר, ההרגשה הפנימית והחיצונית, משהו קורה לי אבל לא ידעתי מזה אומר, חברת ילדות יקרה שלי הבינה מיד ובלי לומר לי הלכה וקנתה בדיקת הריון, היא שמה לי אותה במגירה ובערב שלחה לי הודעה "שי קניתי לך בדיקת הריון לכי ותעשי עכשיו, היא במגירה שלך".

עשיתי, והיא צדקה ילד ראשון בדרך! אמאלה כמה שבכיתי, מאושר כמובן.

אז בזמנו לא הייתי מודעת למזה אורח חיים בריא, כבר סיפרתי לכם מה הייתי אוכלת ובאיזה שעות מטורפות, וכמובן שאימצתי לעצמי את המשפט "אני אוכלת בשביל שניים"

וגם הייתי נראית כמו שניים -כמו שני אנשים!

היום, אני יכולה להגיד לכן אהובות שלי, אתן לא אוכלות בשביל שניים, המשפט הזה הוא רק תירוץ, אתן יכולות להמשיך לאכול כרגיל בשביל עצמכן ולהיות בטוחות שהילד או הילדה שבדרך יקבלו את כל מה שהם צריכים.

תזונה נכונה חשובה תמיד, אבל פי כמה בהריון, אז בואו נשאיר את ההמבורגרים, הגלידות והחטיפים באמצע הלילה ונאמץ את הדברים שבאמת חשובים – פירות וירקות, שקדים ואגוזים יהיו מצויינים, והכי חשוב בנות – מים, מים ושוב מים!

קצת לגבי כושר.

מי שעשתה כושר לפני ההריון כמובן יכולה להמשיך גם בזמן ההריון, מי שלא עשתה כלל ספורט, מומלץ אחרי השליש הראשון להתחיל ספורט שמותאם לנשים בהריון, אני הייתי אוהבת לצאת בערב עם חברה להליכה של שעה, גם היינו משלימות פערים וגם היינו נהנות מקצת אויר צח והכי חשוב היינו מרוויחות קצת כושר.

אז אל תתנו לכל התסמינים של ההריון לשבור אתכן, תקומו תתאמנו ותאכלו נכון למען עצמכן.

"הגוף שלי הוא הבית שלי"