מצב טיסה

לקח לי שבוע להתאושש,

אבל בסוף זה קרה אין יותר מידי ברירה ילדים, גנים, אימונים, חברות – הזמן בארץ קצוב והמלאכה מרובה, אין זמן למנוחה.

אני מניחה שתקופת המונדיאל היא פחות אהובה על הנשים שבנינו, אבל התקופה הזאת אצלי היא חלומית – חופשה של חודש באמצע העונה, באים לראות את המשפחה, את החברים, לבלות בארץ והכי כיף חופשה עם בעלי.

הגיע הזמן לארוז מזוודה, ישבתי 3 שעות מול הארון התלבטתי מה לקחת, מה צריך יותר מה פחות ומה לא צריך בכלל, בסוף לקחתי הכל וככה יצאנו לדרך עם מזוודה אחת שלי עם 40 קילו ומזוודה אחת שלו עם 23 (חבל שלא אמרת שאין אצלך אוברוויט הייתי מביאה עוד איזה זוג נעליים או שמלת חוף).

בקיצור אחרי טיסות מסביב לעולם הגענו.

ים, בריכה, אלכוהול, שמש וכיף מי צריך יותר מזה?.

ארזנו מזוודות, ארזנו חברים מכל קצוות העולם- ישראל, סין ולוס אנג'לס והגענו לחגוג בווגאס, לנוח קצת.

מי שהיה בווגאס יודע שהמילה מנוחה היא לא חוקית שם, אף אחד לא באמת נח וככה מצאתי את עצמי עם הרבה פחות שעות שינה מאשר ביום יום שלי ואם הילדים לא העירו אותי ב 6 בבוקר אז היקיצה הטבעית הגיע… מרפי.

8 ימים של יחד- אני והוא בלי ילדים שמתגנבים אלינו למיטה באמצע הלילה עד שלא נשאר לי מקום להזיז אפילו יד, אני חושבת שאחד הדברים הטובים שאני וערן נותנים לעצמנו זה החופשות בנפרד מהילדים, מחזק את הקשר ואת האהבה אחד לשנייה.

״תגידי את משוגעת? את בחופש מה את עושה? תנוחי״ את המשפט הזה אני שומעת כמעט בכל חופשה שלי.

עם הילדים או בלי, לא עובר אצלי יום שלא נפתח באימון ולרוב אנשים לא מבינים את זה, למה לקום מוקדם ומי צריך לרוץ עכשיו? די את בחופש אז תהיי בחופש! אז בואו אני אגיד לכם משהו מעבר לזה שזו שגרת חיי ובלי אימון בבוקר אני מרגישה כאילו לקחו לי רגל, אני כבר בחופשה ועם כמה שאשתדל לא לאכול הרבה ולא לזוז מהתפריט שלי (וניסיתי אוי כמה שניסיתי) תמיד יהיו מקרים שהם יוצאים מן הכלל (כמו הסינבון שאכלתי אחרי חצי שנה שאני רק חופרת לכולם כמה בא לי וכמה שאני אכין בבית זה אף פעם לא יהיה דומה לסינבון של ארצות הברית) כי כולם אוכלים פנקייק מה לא תאכלי? וכולם אוכלים המבורגר מה לא תאכלי? וגלידה? פיצה, פסטה שמנת … להמשיך? אז כן אין קשה כמו להימנע מלאכול את כל הטוב הזה שכולם סביבך אוכלים ורק את מזמינה סלט, וואלה מבאס אני מזה מבינה אבל אחרי 4 משולשי פיצה ו2 ביסים מפסטה אתן לא אומרות לעצמכן מה עשיתי לעצמי ולמה הייתי צריכה את זה? אז מצאתי פתרון מושלם, גוררים את כל החבורה לאכילה בריאה ונכונה ולא מכניסים זבל לגוף וככה מצאתי את עצמי כל בוקר עם קבוצה גדולה מאחוריי נכנסים לחדר כושר בגאווה ויוצאים עוד יותר בגאווה, משתדלים בכל מסעדה שישבנו בה להוציא את המיטב, למצוא את הדברים הפחות משמינים ופחות בריאים וככה שומרים על עצמנו כמה שאפשר גם בחופשה

שיתוף פוסט זה

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email